Dodací a platební podmínky

Dodací lhůta

Dodací lhůta pro námi vyráběné zboží je max.48h. V případě nedodržení lhůty ze strany dodavatele je zákazník informován o náhradním termínu, popřípadě jiném řešení. 

Platby

Při vyplňování objednávkového formuláře máte možnost vybrat způsob platby:

PLATBA DOBÍRKOU – zboží včetně přepravného zákazník zaplatí přepravní službě přímo při převzetí zásilky. 

PLATBA PŘEDEM – na základě Vámi odeslané objednávky Vám bude zaslána "Zálohová faktura", kterou uhradíte bankovním převodem. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, obratem odešleme zboží zákazníkovi. Tento způsob snižuje přepravní náklady, neboť každá přepravní služba účtuje tzv. ,,doběrečné“ - částka účtovaná za vyinkasování platby u zákazníka. 

PLATBA NA POKLADNĚ - tento způsob můžete využít při odběru zboží formou osobního odběru u nás na provozovně.  

Přeprava

Naše firma využívá služeb České pošty a sběné služby (Toptrans). Zákazník si volí způsob přepravy sám. Některé zboží je vzhledem k rozměrům a hmotnosti možné přepravit jen přepravní službou.  

Přepravní omezení:

Česká pošta – zasíláme balíky do 30kg, maximální délka balíku 180cm
Přepravní společnosti  – rozměry / hmotnost neomezené.
 

Kontrola zásilky

Při převzetí zboží je nutné zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud bude obal poškozen či narušen, zákazník ihned zásilku rozbalí a zkontrolujte, zda není poškozen její obsah (to vše za přítomnosti řidiče přepravní služby).V případě jakéhokoliv poškození zákazník sepisuje s řidičem zápis o škodě a ihned nás informuje na tel. č.  +420 568 420 656. Případná škoda bude hrazena z pojištění přepravy balíku.
 

Jakékoliv pozdější reklamace vztahující se k poškození zboží při přepravě nebudou uznány!